1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Android ve iOS ücretsiz oyun tavsiyesi Şubat 2021

Android ve iOS ücretsiz oyun tavsiyesi Şubat 2021

Asphalt Legends

Koronavirüs pandemi ilan edilmesiyle beraber evde vakit geçirdiğimiz şu günlerde, özellikle mobil kullanıcılar için hem Android hemde iOS oyunları sizler için listeledik. Sizlerde aşağıdaki oyun önerilerimizden size uygun olan oyunu mağazanızdan indirebilir ve vakit geçirebilirsiniz.

Android ve iOS oyun listesi

1PUBG Mobile

PUBG Mobile tüm zamanların en iyi mobil oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Battle Royale tarzında ve takım arkadaşlarınızla 4-4 hızlı ölüm maçları ile eşleşebilirsiniz. Bunun yanı sıra oda kartı ile 100 kişiye kadar kendi arkadaşlarınızla oynamaya müsait olan oyun hem Android hemde iOS kullanıcıları tarafından milyonlarca indirme sayısına sahip. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

2Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile, PUBG benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile’dan sonra mobil platformlara gelmiş olsa bile, milyonları aşan indirme sayısına sahip olan oyun normal modlarda 5-5 eşleşmeyi mümkün kıldığı için kalabalık arkadaş ortamlarında çok sık tercih edilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

3Zula Mobile

Zula Mobile, yerli bir oyun olup, arkadaşlarınızla çok güzel vakit geçirebileceğiniz güzel bir savaş oyunu olup yüzde yüz yerli yazılımcıların geliştirdiği bir oyun olduğunu belirtelim.

4Asphalt 9: Legends

En iyi yarış oyunlarının başında gelen Asphalt serisi 9. oyunu olarak karşımıza çıkıyor. En iyi arabalarla yarışacağınız oyun yarış severleri bekliyor. Farklı kamera açılarından mükemmel bir konsol deneyimini mobil platformda yaşayabilirsiniz.

5Clash Royale

Clash of Clans oyunundan sonra Supercell’in getirdiği savaş oyunu Clash Royale, yeniden nefes almamızı sağlamıştı. Tüm dünyanın her yerinde aktif oyuncusu bulunan oyun karşılıklı savaşlar yapabileceğiniz ve oyunda royale kartları toplayıp zafere ulaşabileceğiniz bir oyundur. Klan savaşları ise oyunu baştan çıkaran bir strateji oyununa dönüştürüyor.

6Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, çoğu kişinin telefonunda yer alsada bilmeyenler için listeye eklemek istedim. 500+ milyondan fazla oyuncu sayısı bulunan oyun her yaş grubuna hitap ediyor. Aynı renklere sahip olan şekerleri patlatarak bir üst seviyeye ulaşabilirsiniz. Hem zeka hemde beceri isteyen oyun resmen bir bulmaca oyunu diyebiliriz.

7Kafa Topu 2

Son zamanların en popüler mobil oyunu olarak görülen Kafa Topu 2 renkli turnuvalar ile gerçek kullanıcılara karşı bir şampiyon futbol heyecanı sunuyor. Online olarak oynayabileceğiniz mini maçta, topa kafa vurarak karşı kaleye gol atmanız gerekiyor. Ancak sanıldığı kadar kolay değil çünkü karşınızda gol yememek için gerçek bir kullanıcı mücadele veriyor.

8Hay Day

Çiftlik oyunlarını seven ve bir bahçem olsun, ekip biçme ile uğraşayım. Arkadaşlarımla beraber oynayayım. Diyorsanız eğer tam size göre bir oyun. Hayvan, bitki, bahçe, tarım, fırın ve alım satım işlerinin bir arada yer aldığı oyun oldukça zevkli saatler geçirmenizi sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap