1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Anneler gününe özel hediye fikirleri 2020

Anneler gününe özel hediye fikirleri 2020

anneler günü hediye

Annelerimizin hakkını her gün hediye alsak bile ödeyemezken yinede anlamlı olan bazı günlerde onları mutlu edecek hediyeler vermemiz gerekiyor. İşte detaylar…

Koronavirüsün etkisi altında olduğumuz şu günlerde annelerimizi biraz olsun mutlu etmek ve bir tebessüm görmek adına 10 Mayıs Pazar günü anneler gününe özel ne alsam diye düşünüyorsanız eğer, merak etmeyin biz size yardımcı olacağız. Bu özel günlerde sizleri unutmayıp henüz hediye planı yapmayanlar için bazı fikirler sunacağız. Yinede erken davranmakta fayda olacaktır. Çünkü her an bir aksilik çıkabilir. Kargolar zaten en büyük sıkıntı. Bu bakımdan evde olduğumuz günlerde ne alabiliriz diye lafı daha fazla uzatmadan listeye geçelim.

Anneler gününe özel hediye fikirleri 2020

Çiçek

Geldik en basit yola, annelerinizi mutlu etmenin en basit yolu bir çiçek alıp götürmektir.

Bileklik ve kolye

Yok ben anneme altın veya gümüş bir bileklik yada kolye alacağım diyorsanız bütçeniz de elveriyorsa kaçırmayın derim.

Ayakkabı ve Çanta

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan birisi de çanta ve ayakkabı oluyor. Annelerinizi mutlu etmenin bir basit yolu da onlara bu aksesuarı hediye etmek olabilir.

Saat ve Gözlük

Sizlerde annenize ne alacağım diye düşünüyorsanız eğer çok şık bir saat yada güneş gözlüğü alabilirsiniz.

Mutfak ve aletleri

Annelerimiz mutfakta çok vakit geçirdiği için onların yükünü hafifletmek adına mutfak aletleri almanız çok mantıklı olacaktır.

Beyaz eşyalar ve Ev eşyaları

Eğer alacağınız hediyeleri daima aktif olarak kullanılan ve beyaz eşya tarzında düşünüyorsanız, ütü bile en basit örnek olabilir.

Parfüm ve Kozmetik ürünleri

Aslında bakacak olursak kadınların en fazla para harcadığı parfüm veya kozmetik ürünler oluyor. Bu bakımdan bu hediyeye yok diyecek bir kadın olduğunu düşünmüyoruz.

Giyim

En basit iş giyim olurken, kadınların bedenine uygun ve oturaklı bir elbise bulmak zor. Bu bakımdan kendinize güveniyorsanız bu alanda hediye alabilirsiniz.

Teknolojik ürünler

Annelerimize sadece çiçek böcek alacak değiliz. Telefon, akıllı saat veya kablosuz kulaklık gibi teknolojik ürünlerde alabilirsiniz.

Kahve makinesi

Anneniz kahve içmeyi çok seviyorsanız sizler de annenize bir kahve makinesi alabilirsiniz.

Tabak ve çatal ve bıçak takımı

Sizler pek bu tarafa yanaşır mısınız bilemem ama tabak ve çatal gibi bıçak takımları da hediye edip değişiklik sunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap