İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. En iyi mobil video düzenleme uygulamaları nedir? 2020

En iyi mobil video düzenleme uygulamaları nedir? 2020

video düzenleme uygulamaları

Akıllı telefonlarımız ile artık sosyal uygulamalar olsun veya iş için video çekebilmek fazlasıyla mümkün görünüyor. Ancak bazı düzenleme işlemleri yapmak istediğimiz de bilgisayara ihtiyaç duyabiliyoruz. Bizlerde sizlerin bu ihtiyaçlarını mobil ortamda giderebilmesi için bazı video düzenleme uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Çoğu akıllı telefon üreticisi, telefonlarını üretirken, kutusuna koymadan önce bazı video montaj uygulamalarını da içerisine dahil edip paketliyor. Bizler ise sizlere 3. parti video düzenleme uygulamalarından bahsedeceğiz.

En iyi mobil video düzenleme uygulamaları 2020

Hem Android hemde iOS platformda video düzenleme uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Lafı fazla uzatmadan video düzenleme uygulamalarına geçelim.

1iMovie Video Düzenleme Uygulaması

iMovie iOS platformunda oldukça stabil bir video montaj uygulamasıdır. Bizzat kendimin de severek kullandığı uygulamayı App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama kullanım kolaylığı sağlarken, hazır şablonlarda sunuyor. Sizlerin tek yapması gereken galeriden medyaları seçmek.

2Magisto Video Düzenleme Uygulaması

Uygulamada çok güzel bir yapay zeka yer alıyor. Sizler sadece fotoğraf ve videolarınızı seçin. Daha sonra tema ve müzik gibi klip uzunluğu ayarlamalarını yapın. Sonra arkanıza yaslanın uygulamada ki yapay zeka çok güzel bir şekilde işlemleri ayarlayacak. App Store veya Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.

3Alive Video Düzenleme Uygulaması

Alive uygulaması ile çok güzel tema ve geçiş efektleri ne yazık ki yer almıyor. Ancak basit klip hazırlama veya hareketli animasyon hazırlamak isterseniz, filigran eklenmese de işlerinizi yapabilirsiniz. Uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz.

4InShot Video Düzenleme Uygulaması

InShot uygulamasını da kendim bizzat kullanıyorum. Fotoğraf ve videolar ile montaj yapabilir klipler hazırlayabilirsiniz. Videoların sesini değiştirme, kırpma kesme işlemleri ve video zoomlama gibi çok fazla seçenek yer alıyor. Bu uygulamayı da mağazanız üzerinden kurabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap