İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. En iyi ücretsiz VPN uygulamaları 2020

En iyi ücretsiz VPN uygulamaları 2020

vpn

Bugün sizlere en iyi VPN uygulamalarından bahsedeceğim. Konuya başlamadan önce sizlere VPN nedir? VPN uygulamasını kimler kullanabilir? Bu soruların cevaplarını kısaca verdikten sonra asıl konumuza döneceğim. VPN İnternet’te dolaşırken sınırlı olan sitelere erişiminizi sağlar. VPN uygulamaları ile sınırlandırılmış sitelere kolaylık ile girip bu sitelerden faydalanabilirsiniz. VPN uygulamalarını ise bu sınırlı sitelere girmek isteyen arkadaşlar kullanabilir. Şimdi sizlere 2020 yılının en iyi VPN uygulamalarından bahsedeceğim.

1.PureVPN

PureVPN uygulaması bizlere bu hizmet sektöründe en hızlı hizmeti sunan uygulamalardan birisidir. Tabii ki bu sektörde yüzlerce VPN uygulaması mevcut fakat PureVPN uygulaması aralarında en hızlı ve güvenilir olanlarından. Sizde VPN uygulaması arıyorsanız, PureVPN uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz. PureVPN uygulamasına ulaşmak istiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayarak sizlerde güvenle PrueVPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

2. Hotspot Shield Free

VPN uygulamaları arasında sizlere önerebileceğim bir başka uygulama ise Hotspot Shield Free uygulamasıdır. Hotspot Shield Free uygulaması yine güvenilir ve hızlı bir uygulama olmak ile beraber gizliliği de korumaktadır. Ayrıca Hotspot Shield ücretsiz uygulaması diğer uygulamalardan farklı olarak kullanıcılarına günlük 750 mb kota kullanma izni vermektedir. Bu güzel uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Opera VPN

Opera VPN uygulaması , ücretsiz VPN uygulamaları arasında internet hızınızı sonuna kadar kullanan en köklü bilinir uygulamadır. Opera VPN kullanıcılarından hiç bir şekilde ücret talep etmediğinden dolayı kullanıcılar arasında pek itibar görmektedir. Beta sürümde olduğundan dolayı ara ara kopmalar ve kesintiler yaşansa da kalitesinden ödün vermeyen bir uygulamadır. Sizlerde Opera VPN uygulamasına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4. Speedify

Speedify VPN uygulaması en çok instagram, twitter, facebook gibi çok kullanılan sosyal medya platformlarında sınırlama olduğunda kullanılan bir uygulamadır. Sosyal medya sitelerinde internetinizin tüm hızını kullanan speedify ayda 1 gb kotasından dolayı kullanıcıları tarafından eleştiri görüyor. Eğer sizde sosyal medya da sınırsız ve hızlı erişim istiyorsanız speedify indirebilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

5. ExpressVPN

Sizlere bahsedeceğim bir başka VPN uygulaması ise ExpressVPN uygulamasıdır. ExpressVPN uygulaması kullanıcılarına 30 günlük deneme hakkı sunar. Sonrasında bu hizmeti ücretlendirir fakat uygulamadan memnun kalmadığınız takdirde ücretinizi iade eden köklü bir şirkettir. Sizlerde ExpressVPN uygulamasını kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlara 2020 ücretsiz VPN uygulamalarını tanıtmaya çalıştık. Sizlerde bu konu hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum panelinden bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap