İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman da oynayacak mı? Kesin açıklama yaptı

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman da oynayacak mı? Kesin açıklama yaptı

1006202088f33e7c_2

Türkiye de başlayıp Dünyada ses getiren TRT1 ile ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisi Ertuğrul Gazisini bekliyor. İzleyicilerinin Engin Altan Düzyatanı dizide görmek istemelerinden dolayı Engin Altan Düzyatan bir açıklama yaptı. Dizinin hayranları Engin Altan Düzyatandan ilk kez bir açıklama duydu.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

“Daha önceden planladığımız bir şey yok. O yüzden de şu anda tekrar oraya girdiğimde yaşım gerçekten çok yaşlı olmak zorunda. Bir aktör olarak bunu ne kadar uzun soluklu oynamak isterim, açıkçası bir karar verilemiyor. Bir şey yapamıyoruz. Çok da net konuşmadık hiçbir zaman. O yüzden şimdi öyle bir tasarrufum yok.”

ŞÖYLE DEVAM ETTİ

“Hepimizde olması gereken özellikleri sanki kendisinde barındırmış. Gerçekten her konuda adaletli, oynaması çok da zor değil. Biraz hissetseniz zaten oynayabileceğiniz bir rol. Çünkü iyi bir adam, her yönü ile eşit, adaletli olmaya çalışan birisi. Çok düz bir karakter. Oyuncuyu zorlayacak bir rol değil” sözlerini kaydetti.

YAKINDA SOLUK KESECEK PROJELERLE GELİYOR

Sözlerinin devamında yakın zamanda soluk kesecek projelerle izleyicilerinin karşısında olacağını belirterek sözünü noktaladı.

Yorum Yap

Yorum Yap