1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Evde izlenebilecek film önerileri 2021 Güncel!
Trendlerdeki Yazı

Evde izlenebilecek film önerileri 2021 Güncel!

salgın hastalık

Tüm dünyayı etkilemiş olan koronavirüsden dolayı özellikle sokağa çıkma yasağından sonra artık büyük küçük demeden evde kalmak zorunda oluyoruz. Durum böyle olunca tüm gün evde vakit geçirmek isteyen okuyucularımız için geniş bir film önerisi yapacağız. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz izlemeniz gereken filmler…

EVDE İZLENECEK FİLM ÖNERİLERİ

Merak etmeyin bu yazımızda her kitleye hitap edecek filmleri bir araya getirdik. Kimisi korku, kimisi gerilim, kimisi komedi ve diğer bir çok kategoriden en beğenilen filmleri sizler için derledik.

1 The Flu (Salgın temalı tavsiye filmi!)

Solunum yolu ile bulaşan salgın bir hastalığı ele alan filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Günümüz koronavirüs şartlarında evde canı sıkılan tüm okuyucularımızın bu filmi izleyerek bir fincan kahve eşliğinde güzel vakit geçireceğini düşünüyorum.

2Train to Busan (Salgın temalı tavsiye filmi!)

Sizlere tavsiye ettiğim ikinci bir film olan Train to busan tüm dünyayı tehdit eden bir salgın temalı güzel bir filmdir. Spoiler asla vermeyi düşünmüyorum. İzlemenizi ise şiddetle tavsiye ediyorum.

3The Grey

Buz gibi bir havada profesyonel bir avcının yaşam mücadelesini izleyeceksiniz. Petrol araması yapan bir şirketin uçağı vahşi ve ıssız bir bölgeye düşüyor. Daha sonrasını izleyip göreceksiniz spoiler vermek istemiyorum 🙂

4 “Interstellar” (Yıldızlararası)

Yıldızlararası filmi aslında tüm dünyanın sevdiği bir film olarak karşımıza çıkıyor. Daha doğrusu uzay ve evren filmleri arasında en çok beğeniyi toplayan film desek daha doğru olur. Hatta çevremde bir kişi Interstellar izlemedim dediğinde kıskanıyorum. Çünkü o ilk heyecanı yaşamamış gibi onun gibi baştan izlemeyi tercih ederdim. Spoiler tabii ki vermeyecem ama şiddetle tavsiye ediyorum.

5 “The Crazies” Koronavirüs temalı

The Crazies bir salgın hastalığı ele alıyor. Günümüzde yer alan koronavirüs salgını ile bağ kurabileceğiniz bir film olarak değerlendirebilirsiniz.

6 “Ayla

Hem Türk hemde Güney Kore ortak yapım bir film olarak karşımıza çıksa da “Ağlatsın” derseniz baş köşede duran bir film. Konusu ise Kore Savaşı sırasında gerçek bir olayı ekrana yansıtıldığını söylesek spoiler vermeden açıklamış oluruz diye düşünüyorum.

7 “Sihirbazlar Çetesi

Eğer sizlerde biraz eğlenelim diyorsanız, bugün eğlenmeniz ve zevk alarak izleyebileceğiniz Sihirbazlar Çetesi filmini kesinlikle izlemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

8 “127 Saat

İzlerken “acaba gerçekten böyle bir şey olmuş mu? diye düşündüren ve senarosu ciddi anlamda gerçek hayata dayalı muhteşem bir film. Filmde çılgın ve hayattan zevk alabileceğiniz genç bir arkadaşımız yer alıyor. Gerisini izleyip görmeniz gerekiyor.

9 The Great Battle

Eğer ailecek küçük büyük izlemek istediğiniz uygunsuz sahne olmayan savaş filmi arıyorsanız bunu size tavsiye ederim. Dolu dolu bir savaş filmi…

10 “Pi’nin Yaşamı

Açıkçası bazı filmler insanı izlerken “Acaba ben olsaydım buradan nasıl sağ çıkardım?” dedirtiyor. Böylesine güzel filmlerden cidden haz alıyorum. İşte Pi filmi de bu kategoride ailecek izlenebilecek en güzel film. Film okyanusun ortasında geçiyor. Daha fazlası spoilere giriyor. İyi seyirler…

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 10 ay önce

    Çok teşekkür ederim 👋👋👋