İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Facebook toplu arkadaş ekleme taktiği (GÜNCEL 2020) Kod Mevcut

Facebook toplu arkadaş ekleme taktiği (GÜNCEL 2020) Kod Mevcut

facebook-toplu-ark-silme

Herkese iyi günler arkadaşlar. Bugün ki konumuzda hepinizin merak ettiği zaman zaman araştırdığı bir konuya değineceğim. Facebook toplu arkadaş eklemek için ne yapmalıyım? Facebook toplu arkadaşlık isteği gönderme nasıl yapılır? sorularına cevap vereceğim. Herkes sosyal medyanın hayatımızı kapladığı şu son zamanlarda belirli bir kitleye hitap etmek ister. Kim fazla arkadaşı, takipçisi olsun istemez ki?

Arkadaşlar bir sosyal medya hesabı büyütmek istiyorsanız ve bunu ücretsiz bir şekilde yapmak amacındaysanız sizlere ücretsiz olarak nasıl arkadaş ve takipçi kasılır onu anlatacağım. Facebook yıllardır hayatımızda olan bir platform ve zaman zaman daha fazla arkadaşımız olsun istiyoruz. Beğenilerimizin ve yorumlarımızın daha fazla gelmesi hepimizi mutlu eden durumlardandır. Peki facebook gibi bir platformda beğenileri mi nasıl daha fazla yapabilirim diye soruyorsanız, tam size göre bir yazıyla beraberiz.

Facebook arkadaş ekleyerek beğenilerinizin ve popülerliğinizin arttığı bir platformdur. Sizde bu platformda söz sahibi olmak ve bu platformda belkide bir fenomen olmak istiyor olabilirsiniz. İşte birazdan anlatacağım yolları izleyerek sizlerde bu durumdan nasiplenebilirsiniz.

Facebook toplu arkadaşlık isteği gönderme

Her yıl kendini yenileyen facebook toplu arkadaşlık isteklerinin önüne geçmek adına sürekli yazılım ve güncelleme gerçekleştirse de ekibimizin araştırması sonucunda güncel facebook toplu arkadaşlık gönderme kodu bulundu.

Öncelikle bilmeniz gereken bu kodu kullanabilmek için Google Chrome uygulamasını bilgisayarınıza indirmelisiniz.

  • Google chrome uygulamasını indirdikten sonra facebook hesabımıza girişimizi sağlıyoruz.
  • Beğenilerinde ki kişileri eklemek istediğimiz bir durum beğenisi açıyoruz. ( Bu sizin isteğinize bağlı, tavsiyem şudur ki hangi alanda sosyal medya hesabı kasıyorsanız, o durumla alakalı sayfaların beğenenlerini eklemenizdir. Bu durum sizi daha çabuk istediğiniz sonuca vardıracaktır)
  • Açılan beğenenler penceresinde mousemize sağ tıklayarak açılan komut penceresinden CONSOLE seçeneğine geliyoruz.
  • Ardından altta vermiş olduğum kodu yazarak , durumu beğenen herkese arkadaşlık isteği gönderiyoruz.

NOT: Bu işlemi çok fazla sık zamanlarda yaparsanız facebook çok hızlı arkadaşlık isteği göndermektensizi kısıtlayabilir veya profilinizi engelleyebilir. Tavsiyem günde 200-250 kişiye istek göndermeniz doğrultusundadır.

İşte sizlere o kod;

Verilen bu kodu belirttiğim yere yapıştırmanız durumunda 250 kişiye istek göndermiş olacaktır. Ayrıca vermiş olduğum kod bana veya ekimize ait değildir. Facebook yapacağı güncellemede bu kodu bloke atar ise güncel kodu tekrar aynı yere bırakmış olacağım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Sizlerde bu durumu çalıştırdığınız taktirde yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Yorum Yap

Yorum Yap