İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. FIFA 21 ne zaman çıkacak? İşte tüm detaylar!

FIFA 21 ne zaman çıkacak? İşte tüm detaylar!

fıfa 21

EA Sports’un her yıl düzenli bir şekilde piyasaya çıkardığı FIFA futbol oyun serisi 2020 yılında corona virüs salgını nedeniyle henüz tartışmalara neden oluyor. Her yıl futbol sektöründeki olayları bünyesine ekleyen oyunun bu yıl liglerin oynanmaması sebebiyle ne şekilde bir yapıya sahip olacağı henüz belli değil. FIFA 21 ne zaman çıkacak? Tüm detaylar…

FIFA 21 çıkış tarihi hakkında

Her yıl düzenli bir şekilde devam niteliğinde gelen video oyunlarının çıkış tarihlerinde bir kombinasyon bulunuyor. Şirketler oyun oynanması için en güzel günü analiz ederler ve o tarihe uyum sağlarlar. Şirket bu şekilde düşüncesine devam ederse eğer FIFA 21, Eylül ayının son Cuma günü gelebilir. Bu bakımdan 25 Eylül 2020 gününe denk geldiğini ifade edebiliriz. Çünkü EA Sports bir açıklamasında Eylül ayında tanıtımı yapılacağını dile getirmiş ve diğer FIFA oyunları da Cuma günleri çıkmıştı.

Daha önceki oyunları beta olarak getiren şirket, EA Access ile oyunları daha önceden görmek mümkün. Oyunu erken erişim ile oynamak isteyen kullanıcılar ise ön sipariş ile satın almaları gerekebilir.

EA Sports, 2020 yılı raporlarını sundu: “Corona virüs salgını sebebi ile, operasyonlarımız, ve finansal sonuçların etkilendiğini biliyorsunuz. Yeni oyunların ne zaman çıkacağınız tahmin etmek bile artık mümkün değil. Satışlardan elde edilen gelir başta olmak üzere birçok değişken faktör söz konusu.

Sizce FIFA 21 ne zaman çıkacak? Bu yıl bu oyun gelecek mi? Ne düşünüyor sunuz?

Yorum Yap

Yorum Yap