1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Galaxy Note 20 render görselleri kamera detaylarını gösterdi!

Galaxy Note 20 render görselleri kamera detaylarını gösterdi!

Galaxy-Note-20

Samsung’un yeni model amiral gemisi Galayx Note 20 ile alakalı yeni render görselleri sızdırıldı. Peki telefonun yeni görüntülerinden ne gibi bilgiler elde ettik?

Mobil sektörde amiral gemi telefonlara olan ilgi azalmış olsa bile üreticiler bu modellere önemlerini kaybetmiyor. Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Note 20 modeli de bu telefonların arasında yer alacak. Açıkçası Note 20 Plus modeli amiral gemi olarak gelecek. Çünkü gelen bilgilere baktığımızda Galaxy Note 20’nin Galaxy Note 10 serisinden daha ucuz olabileceği işaret ediliyor.

Kısacası Samsung, Lite model yerine ana modelini uygun fiyattan sunacak. Çünkü Galaxy S10e gibi bir model yapıp daha sonra satış rakamları beklendiği gibi gitmeyince şirket böyle bir tercihin daha mantıklı olabileceğini düşünüyor. Bugün ise telefona ait olduğu ifade edilen yeni görseller sızdırıldı.

Sızıntı görsellere göre render görselleri gerçekliği doğrulanmamış olsa bile sızıntıların kim tarafından ortaya sunulduğu açıkça ortada.

Sizlerinde gördüğü gibi telefonda Galaxy Note 10 modeline göre pek fark yer almıyor. Arka kısımda yer alan kamera yapısı ise OPPO Reno 4 gibi duruyor. Infinity-O adında gelen ve ilk defa bu modelde Samsung tarafından kullanılan delikli bir yapı Note 20 serisinde de devamlılığını koruyacak.

Arka kısımda ise dörtlü bir kamera modelini görmekteyiz. Bunların en altındaki periscope lens olduğu için kamera yapısından kendini gösteriyor. Bir tane de ToF kamera ile lazer odaklama sensörü ve iki ana kamera yer alacak. Samsung bu modelde yeni Zoom şampiyonu olarak kendini gösterecek diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap