1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Google Pixel 4a için yeni sızıntı görselleri paylaşıldı!

Google Pixel 4a için yeni sızıntı görselleri paylaşıldı!

pixel 4a google

Google’ın yakın bir zamanda piyasaya sürmesi beklenen Pixel 4a için yani görüntüler gelmeye başladı. Ekonomik fiyata sahip akıllı telefonun bu ay tanıtılması bekleniyor.

Çok kısa bir süre önce piyasada gördüğümüz iPhone SE 2020‘nin iyi bir satış grafiğine sahip olması, kullanıcıların hem uygun fiyat hemde güçlü telefonları sevdiğini gösteriyor. Bu bakımdan Pixel 4a, Android ekosistemi için çok kapsamlı bir model olarak gelecek.

Yeni gelecek olan modelin tasarımındaki asıl fark ekran kısmında kendini gösteriyor. Sizlerinde bildiği gibi daha önceki Pixel modellerinde kalın çerçeve görmüştük. Pixel 4a ise çok modern ince çerçevelere sahip bir ekranla gelecek. Ek olarak selfie kamerasının da ekrana entegre şeklinde geleceğini söyleyebiliriz.

Fiyat bilgisi de az çok belli oldu!

Akıllı telefonun 3.5mm kulaklık girişi olacağı ama telefonun alt kısmında değil üst kısmında olacağını belirtelim. USB Type-C bağlantı noktası ile arka panelde yer alan bir parmak izi okuyucusu yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Pixel 4a modelinde Soli radar sensörü yer almayacak.

Pixel 4a’nın tasarımını ortaya çıkaran görüntülerin internete düşmesi sonrası gelen bilgilere baktığımızda akıllı telefonun Snapdragon 730 yonga seti ile HD+ çözünürlükte 5.8 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun ortalama fiyatı ise 400 dolar olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap