İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Huawei, EMUI 11 için çalışmalara başladığını doğruladı!

Huawei, EMUI 11 için çalışmalara başladığını doğruladı!

emuı 11 güncellemesi

Kısa süre önce EMUI 10.1 güncellemesini alacak cihazlar için bir açıklama yapan Huawei, yeni güncelleme için hemen kollarını sıvadı. İşte tüm detaylar…

Huawei geçtiğimiz günlerde P40 ailesinin tanıtımını yapmış ve bir sürpriz yaparak arayüz konusunda EMUI 10.1 güncellemesini yayınlayacağını da belirtmişti. Bu kapsamda EMUI 10.1 alması beklenen cihazları henüz bilmezken şirket tüm meraklı soruları yanıtlamış oldu. Çin konumlu telefon üreticisi olan Huawei, yaptığı açıklama ile arayüz güncellemesinden kimlerin faydalanacağı resmi olarak açıkladı.

Huawei, EMUI 11 için kollarını sıvadı!

EMUI 10.1 ile beraber birçok yenilik getiren güncelleme konusunda şirket kullanıcıları pek fazla merakta bırakmayı sevmiyor. Çünkü şirket son arayüz güncellemesini henüz açıklanan telefonlara getirmeden bir diğer arayüz güncellemesi için çalışmalara başladığını doğruladı. EMUI 11 için hiç beklenmeyen bir şekilde adım atan şirketin bazı yetkilileri açıklamalarında daha fazla detay vermezken, Xiaomi‘nin de rakibi bu yıl Huawei olacak gibi görünüyor. Sizlerinde hatırladığı gibi kısa süre önce MIUI 12 için bazı açıklamalar yapan şirket MIUI 13 için de çalışmalara başlamış durumda.

İki dev şirketin EMUI 11 ile MIUI 13 için çok fazla bekleyeceğimizi belirtelim.

Yorum Yap

Yorum Yap