1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. İNSTAGRAM NASIL DONDURULUR – TEKRARDAN NASIL AKTİF EDİLİR – LİNK MEVCUT

İNSTAGRAM NASIL DONDURULUR – TEKRARDAN NASIL AKTİF EDİLİR – LİNK MEVCUT

instagram-dondurma-2-1

Popülaritesi artmış sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram, bilindiği kadar bilinmediği özelliklerini de içinde barındırıyor. Hepimizin yaşadığı bir durumdan bahsedeceğim. İnstagram kullanırken, ara ara instagramı mı nasıl dondururum? instagramı mı nasıl kapatırım? gibi soruları sorduğumuz ve cevabını bulamadığımız olmuştur. İnstagram bu panellerini bizim görebileceğimiz bir noktaya bırakmaz. Sanırım nedeni kullanıcı kaybetmek istememeleri. Sizin için araştırdığımız bu konu da, sizlere en kısa yoldan İnstagram dondurmayı öğretmeyi hedefliyoruz.

İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim?

İnstagram hesabınızı dondurmaya karar verdiniz. Öncelikle buraya tıklayarak sizi dondurma ünitesine yönlendirelim. Açılan panelde hesabımı geçici olarak kapat sekmesine geliyorsunuz. Size neden kapatmak istediğinizi soruyor. Bu soruyu sorma sebebi ise, eğer kendilerinden kaynaklanan bir sorun ise, düzeltmeyi amaçladıkları içindir. Soruya yanıt verdikten sonra, mevcut şifrenizi yazarak Hesabımı Geçici Olarak Kapat  butonuna basarak hesabınızı dondurabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi bir köşeye not etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim. İnstagram hesabınızı dondurma işleminden dolayı pişmanlık duygusu hissederseniz, kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayın ve not edin.

İnstagram Hesabımı Tekrardan Nasıl Aktif Ederim ?

Yukarıda ki işlemleri gerçekleştirdikten sonra, hesabınıza tekrardan ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz. Bu durum da yapılacak işlem dondurma işlemine nazaran çok basit bir işlem. Aktif etmek istediğiniz hesabınıza sadece giriş yapmanız hesabınızı aktif edecektir. Yalnız belirli kuralları unutmayalım. Dondurma işleminin üzerinden 24 saat geçmesi gerekiyor. Hesabınızı aktif etmek için giriş yaptığınız hesabınız da bilgileriniz bir kaç saat görünmez. Bir kaç saat bekledikten sonra hesabınız eski haline döner.

 

Yorum Yap

Yorum Yap