İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Korona Virüs Sosyal Medyayıda Duraklattı
Trendlerdeki Yazı

Korona Virüs Sosyal Medyayıda Duraklattı

instagram

Dünyanın başına bir bela olan, yakından takip ettiğimiz korona virüs şimdide sosyal medyayı yavaşlattı. Korona virüs nedeniyle dünyada milyonlarca insan, can kaybı yaşamamak adına evlerine kapandı. Gündelik hayatlarından feragat eden insanlar çareyi sosyal medyada buldu. Fakat milyonlarca insanın aşırı yüklenmesinden dolayı İnstagram, Twtitter, Facebook  gibi popüler sosyal medya platformları beklenilen alt yapıyı karşılamadığını kullanıcılarına göstermiş oldu.

İnstagramda Hikaye ve Gönderi Paylaşamıyorum

Son iki gündür Türkiye İnstagram platformunda Hikaye ve Gönderi paylaşılamıyor. Google arama motorunun tespit ettiği verilere göre, ” İnstagram Hikaye ve Gönderi Paylaşamıyorum” başlığı arama listesinde ilk 10 ‘a girmiş bulunuyor.

Kullanıcılar Sorunun Düzeltilmesini Bekliyor

Korona virüs nedeniyle bir çok insan evine kapandı. Yaşanan bu karantina sürecinden dolayı, İnstagram platformuna yüklenmekte olup, sosyal açlığını gidermek isteyen insanlar İnstagramdan verim alamadığını dile getirmeye başladı. Kullanıcılar sorunun en kısa sürede çözülmesini beklerken, İnstagram yetkilileri henüz bir açıklama yapmadı.

Yorum Yap

Yorum Yap