1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. La Casa de Papel’in 4. sezonu Netflix’i çöktürdü!
Trendlerdeki Yazı

La Casa de Papel’in 4. sezonu Netflix’i çöktürdü!

la casa de papel dizisi

La Casa de Papel tüm dünya tarafından izlenen ve benimsenmiş bir profesyonel hırsızlık veya soygunu ele alıyor. Bizzat kendimin de izlemiş olduğu bu diziyi bekleyen milyonlarca kişi kısa bir süre önce 4. sezonun yayınlanmasıyla beraber heyecanlanmaya başladı. Ancak Netflix platformu koronavirüsünün de etkisi ile beraber bir anda kişilerin yüklenmesine dayanamayıp çöktü.

Netflix, tüm dünyanın en sevilen dizi ve film izleme platformu olarak karşımıza çıkıyor. Böylesine güzel bir platformun elbette kendine ait lisanslı film veya dizileri bulunuyor. Bugün konumuzda yer alan La Casa de Papel dizisi ise bir, iki ve üçüncü sezon ile karşımıza çıkarak beğenilmiş ve dördüncü sezonu bekleniyordu. Kısa süre önce platformda yayınlanan La Casa de Papel 4. Sezon platformu ciddi anlamda kısa bir süreliğine çökmesine neden oldu.

Netflix sorunu hemen çözdü!

Netflix, konu hakkında bir açıklama yapmamasına rağmen kısa bir süre içerisinde sorun çözüldü. Sizlerde 4. sezonu hemen izlemek isterseniz buraya tıklayarak hemen izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler…

Yorum Yap

Yorum Yap