İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Meizu 17, Samsung AMOLED ekran ile gelebilir!

Meizu 17, Samsung AMOLED ekran ile gelebilir!

Meizu 17, Samsung AMOLED ekran ile gelebilir!

Uzun zamandır hepimizin merakla beklediği Meizu 17 için yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önceden cihaz için bir poster sızıntısı yapılmış ve bazı detayları öğrenmiştik. Şimdi de Weibo‘da yer alan sızıntılarda cihazın ekran özellikleri ve bazı detayları daha net bir şekilde ortaya çıktı.

8 Mayıs 2020 günü tanıtımı yapılacağı söylenen Meizu, belli bir süre bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken sızıntı yapılan görsellere göre çok küçük deliğe sahip kamera gerçekliği akıllarda yer alıyor. Elbette donanım konusunda da merak uyandıran cihaz delikli ekran üzerinde küçük kamera konusunda bazı kaynaklar tarafından doğrulanmış olsa bile net bir resmi açıklamanın olmadığını belirtelim. Bunlara ek olarak şirket bir yeni poster ile cihazın bazı detaylarını doğrulamamızı sağladı.

Weibo üzerinden paylaşılan afiş ile Meizu 17‘nin Samsung AMOLED ekran ile geleceğini kesinleştiriyor. Ayrıca 6.7 inç ekranın 1080×2232 piksel çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı ile gelecek olması da artık netlik kazanmış durumda.

Gelmesi beklenen Meizu özellikleri neler?

Tanıtımına az bir süre kala Meizu 17’nin tasarımıyla alakalı donanım özellikleri de dikkatleri çekiyor. Akıllı cihaz gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alması beklenirken beraberinde 8GB ve 12GB RAM ile karşımıza çıkması bekleniyor. Grafik konusunda ise Adreno 650 GPU ile desteklenen cihazda UFS 3.1 128 GB ve 256 GB depolama alanı yer alacak. 30W hızlı şarj desteği ile Wifi 6 donanımına sahip telefonun performansı ise kullanıcıları tatmin edecek. Lansman günü sizlere tüm detayları aktaracağız.

Yorum Yap

Yorum Yap