İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. OLED ekranlı iPhone 12 fiyatları sızdırıldı! İşte tüm detaylar!

OLED ekranlı iPhone 12 fiyatları sızdırıldı! İşte tüm detaylar!

iphone 12

Son zamanlarda satışları büyük ölçüde azalış kaydeden Apple iPhone 12 model telefonlarında fiyat konusunda kullanıcılarını şaşırtacak bir hamle yapmaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar…

Son zamanlarda gündemin başında yer alan koronavirüs sebebiyle Apple’da çok fazla etkilendi. Cupertino merkezli teknoloji şirketi genel anlamda üst seviye cihazlar satıyor. Özellikle oluşan global ekonomik krizden Apple’da nasibini aldı diyebiliriz. Ancak bu durumda Apple’ın biraz kullanıcı bütçesi dostu olması yönünde etkilendiğini görüyoruz. Çünkü sızıntı bilgilere göre iPhone 12 modellerinin fiyatları herkesi şaşırtmaya yetiyor. iPhone 12 fiyatları sevenlerini çok fazla etkileyecek.

iPhone 12 fiyatları Apple’ın bütçe dostu olduğunu gösteriyor!

Bugüne kadar iPhone 12 modelleri hakkında çok fazla sızıntı bilgiler gördük. Çentiğin daha ufak bir tasarıma sahip olması, ekran altında parmak izi okuyucusu ve kamera geliştirmeleri gibi 5G desteği olarak iPhone 12 Pro ve 12 Pro Max modelleri hakkında doğru veya asılsız sızıntılar çok fazlaydı. Son gelen bilgilere göre iPhone 12 modelinde 5G desteği gerçekten olacağı işaret ediliyor.

Ancak asıl sürprizin 5G olmadığı, fiyatların olduğunu belirtelim. Çünkü Apple’ın 5G destekli gelecek iPhone modellerinin fiyatları ciddi derecede yüksek olacağı düşünülüyordu. Ancak son gelen bilgiler fiyatların şimdi ki fiyatlarla aynı kalacağını gösteriyor.

iPhone 12 fiyatları ne olacak?

  • iPhone 12 Pro 999 dolar, (6.1 inç)
  • iPhone 12 Pro max 1099 dolar (6.7 inç)
  • iPhone 12 649 dolar (5.4 inç)
  • iPhone 12 749 dolar (6.1 inç)

Son olarak iPhone 12 model cihazlarda OLED ekran kullanılacak.

Yorum Yap

Yorum Yap