İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Realme’den yeni powerbank serisi agresif olarak geliyor!

Realme’den yeni powerbank serisi agresif olarak geliyor!

realme powerbank 2

Realme’nin bugün yapmış olduğu etkinlik ile beraber powerbank ürünlerine yeni bir ürün daha eklendi. 18W ve 30W hızlı şarj desteği sunan ürünlerin başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı telefonların elbette en dikkat çeken donanımı bataryaları oluyor. Tüm marka ve model telefonlarda batarya kapasitesi sizi tatmin etmediği sürece memnun kalmayacağınızın garantisini verebiliriz. İşte Powerbank adı verilen bu taşınabilir piller ise en büyük yardımcılarımız oluyor. Realme powerbank kapsamında çok agresif bir süreç yaşayacak diyebiliriz. Çünkü bugün tanıtmış olduğu yeni powerbanklar çok fazla işe yarayacak gibi duruyor.

Sizlerinde bildiği gibi mobil sektörde 18W ve 30W hızlı şarj destekleri çok fazla kullanılıyor. Realme de bu kapsamda yeni powerbanklerinde bu şarj gücünü sunmaya karar verdi.

18W hızlı şarj özelliğine sahip ürün sadece 13 dolar fiyat etiketine sahip ve satışa bugün çıktı. 30W destek sunan ürün ise fiyat ve çıkış tarihi hakkında net bir bilgi henüz paylaşılmadı. Zaten bu gibi durumlarda hep iptal oluyor ama bekleyip göreceğiz.

10.000 mAh kapasitesinde yeni powerbankler 13 koruma seviyesinde karşımıza çıkıyor. USB-A ve USB-C desteği bulunduran ürünler Realme Watch 45 kez, Realme Buds Air ise 15 defa şarj edilebilir oluyor.

Umarız tanıtımı yapılan bu ürün Türkiye pazarında da yer alır.

Yorum Yap

Yorum Yap