İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung, En Ucuz 5G Telefonunu ve Yeni Trio Kablosuz Şarjını Duyurdu

Samsung, En Ucuz 5G Telefonunu ve Yeni Trio Kablosuz Şarjını Duyurdu

samsung-kablosuz-sarj

Samsung, bugün Life Unstoppable sanal etkinliğinde, şirketin sunumu sırasında şimdiye kadarki en uygun fiyatlı 5G cihazı olacağını söylediği Galaxy A42 5G de dahil olmak üzere bir dizi yeni cihazı duyurdu. Bunun yanı sıra Samsung, aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilen yeni bir kablosuz şarj cihazının yanı sıra yeni bir Android tablet olan Galaxy Tab A7‘yi de duyurdu.

Galaxy A42 5G, Samsung’un orta seviye A serisi serisinin en yenisidir. Samsung, arkasında dörtlü bir kamera dizisine, 6,6 inç OLED ekrana sahip olduğunu ve siyah renkte satışa sunulacağını söylüyor. CNET‘e göre, bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

samsung-kablosuz-sarj-2

Samsung, Galaxy A42’yi uygun fiyatlı bir 5G cihazı olarak tanıttı.
Bu arada Wireless Charger Trio, aynı anda üç cihaza kablosuz olarak güç sağlayabilen bir şarj cihazıdır. Bu, adından da anlaşılacağı gibi aynı anda iki cihazı şarj edebilen Wireless Charger Duo’nun halefidir. Samsung’un basın bülteni, Trio’nun hangi şarj hızlarını destekleyeceğinden bahsetmiyor; bu, birden fazla cihazı destekleyen en az bir yeni kablosuz şarj cihazının temel dezavantajı oldu. SamMobile piyasaya çıktığında 99 € ‘ya perakende satış yapacağını bildirdi.

 

Galaxy Tab A7, dört hoparlöre sahip yeni bir tablettir.

Son olarak, dört Dolby Atmos uyumlu hoparlöre sahip, medya tüketimi için 10,4 inçlik bir tablet olan Galaxy Tab A7 var. Samsung’un sunumunda yeni tablet için fiyatlandırmadan bahsedilmedi, ancak geçen ay Not 20 etkinliğinde duyurduğu Tab S7 tabletlerden daha ucuz olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Benim merak ettiğim şuan kullandığımız telefonlar 5g uyumlu olacak mı?