İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Samsung kullanıcıları bu resmi duvar kağıdı yapınca telefon kilitleniyor!

Samsung kullanıcıları bu resmi duvar kağıdı yapınca telefon kilitleniyor!

duvar kağıdı

Kısa süre önce gündeme düşen bir duvar kağıdı Samsung kullanıcılarını endişe ettirmeye başladı. Bu görsel neyi ifade ediyor? Neden yüklememeli siniz?

Telefon sektöründe bazı duvar kağıtlarının veya fotoğrafların cihazlarda sorun yaşattığını daha önceleri Apple modellerde kilitlenmelerine neden olduğuna şahit olmuştuk. Bugün ise bir yeni resim Samsung kullanıcılarını tehdit ediyor.

Son gelen bilgilere göre kullanıcılardan birkaçı aşağıda yer alan görseli telefonlarına duvar kağıdı olarak ayarladıktan sonra ciddi bir sorun ile karşılaşıyorlar. Telefonların sürekli yeniden başladığını ve en son download modunda kaldığı ifade edildi. Şimdilik sorun sadece Samsung modellerde yer alıyor ve kullanıcıların da bu durumu sosyal medya üzerinden gündeme taşıdıklarını belirtelim.

Bu duvar kağıdını Samsung kullanıcılarını tehdit etmesinin sebebi ise henüz belli değil ve araştırma devam ediyor. Şirket bu sorunu henüz kabul etmedi ve sosyal medya da paylaşımlar devam ediyor. Bu duvar kağıdı sizlere de gönderilirse eğer yüklememenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü ciddi sorunlara neden açtığı belirtiliyor. İlerleyen günlerde bir güncelleme gelecek mi? Merak konusu…

Yorum Yap

Yorum Yap