İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Sevgililer gününe özel hediye fikirleri 2021

Sevgililer gününe özel hediye fikirleri 2021

anneler-günü-hediye

Koronavirüsün etkisi altında olduğumuz şu günlerde kız arkadaşlarımıza biraz olsun mutlu etmek ve bir tebessüm görmek adına 14 Şubat Pazar günü sevgililer gününe özel ne alsam diye düşünüyorsanız eğer, merak etmeyin biz size yardımcı olacağız. Bu özel günlerde sizleri unutmayıp henüz hediye planı yapmayanlar için bazı fikirler sunacağız. Yinede erken davranmakta fayda olacaktır. Çünkü her an bir aksilik çıkabilir. Kargolar zaten en büyük sıkıntı. Bu bakımdan evde olduğumuz günlerde ne alabiliriz diye lafı daha fazla uzatmadan listeye geçelim.

Sevgililer gününe özel hediye fikirleri 2021

Çiçek

Geldik en basit yola, annelerinizi mutlu etmenin en basit yolu bir çiçek alıp götürmektir.

Bileklik ve kolye

Yok ben sevgilime  altın veya gümüş bir bileklik yada kolye alacağım diyorsanız bütçeniz de elveriyorsa kaçırmayın derim.

Ayakkabı ve Çanta

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan birisi de çanta ve ayakkabı oluyor. Kız arkadaşlarımızı mutlu etmenin bir basit yolu da onlara bu aksesuarı hediye etmek olabilir.

Saat ve Gözlük

Sizlerde sevgilime ne alacağım diye düşünüyorsanız eğer çok şık bir saat yada güneş gözlüğü alabilirsiniz.

Mutfak ve aletleri

Kadınlar mutfakta çok vakit geçirdiği için onların yükünü hafifletmek adına mutfak aletleri almanız çok mantıklı olacaktır.

Beyaz eşyalar ve Ev eşyaları

Eğer alacağınız hediyeleri daima aktif olarak kullanılan ve beyaz eşya tarzında düşünüyorsanız, ütü bile en basit örnek olabilir.

Parfüm ve Kozmetik ürünleri

Aslında bakacak olursak kadınların en fazla para harcadığı parfüm veya kozmetik ürünler oluyor. Bu bakımdan bu hediyeye yok diyecek bir kadın olduğunu düşünmüyoruz.

Giyim

En basit iş giyim olurken, kadınların bedenine uygun ve oturaklı bir elbise bulmak zor. Bu bakımdan kendinize güveniyorsanız bu alanda hediye alabilirsiniz.

Teknolojik ürünler

Kız arkadaşlarımıza sadece çiçek böcek alacak değiliz. Telefon, akıllı saat veya kablosuz kulaklık gibi teknolojik ürünlerde alabilirsiniz.

Kahve makinesi

Kız arkadaşınız ile kahve içmeyi çok seviyorsanız sizler de bir kahve makinesi alabilirsiniz.

Tabak ve çatal ve bıçak takımı

Sizler pek bu tarafa yanaşır mısınız bilemem ama tabak ve çatal gibi bıçak takımları da hediye edip değişiklik sunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap