1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Türk Telekom Öğrenciler İçin “Dijital Eğitim” Kampanyası

Türk Telekom Öğrenciler İçin “Dijital Eğitim” Kampanyası

turk-telekom-ogrenci-kampanyasi

Türk Telekom’dan Öğrenciler ve Aileleri için ‘Dijital Tahsil’ Kampanyası

Türk Telekom pandemiden sonra yeni sistem online eğitim için “dijital eğitim” kampanyası başlattı. Bu kampanya bilindiği üzere en çok öğrenciler ve aileleri için bir avantaj.

Kampanya için açıklama şöyle:

Türk Telekom öğrenciler ve aileleri için ‘dijital tahsil’ kampanyası başlattı. Bu kapsamda, yeni gelen limitsiz fiber web müşterilerine, öğrencilerin gelişimine yardımcı olacak mental up ve tt akademi online ingilizce eğitim paketleri hediye ediliyor.

Herkes için erişilebilir iletişim sağlamayı ana konusu olarak gören türk telekom, Covid-19 sebebiyle uzaktan öğrenime dönüş döneminde öğrencilerin gelişimine katkıda bulunacak ‘dijital tahsil’ kampanyasını başlattı. Türk telekom, 4-13 yaş arası öğrencilere yönelik eğlence ve öğrenme programı mental up ile her yaştan öğrenciye hitap eden tt akademi online İngilizce eğitim paketlerini, yeni gelen limitsiz fiber web müşterilerine 12 ay süresince ücretsiz olarak sunuyor. Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler 31 aralık 2021 geçmişine kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

İlk ay internet faturası yok

Bu programlara ek olarak, güvenli içeriklere erişim elde eden mc afee’nin anne baba denetim programı safe family ve teknolojik cihazları güvende tutacak antivirüs programı total protection da kampanya kapsamında armağan ediliyor. Uzaktan eğitimle birlikte web ihtiyacı artan müşteriler seçtikleri hızdaki limitsiz fiber web paketini ilk ay ücretsiz olarak kullanıyor, senenin kalanında da her şey dahil fiyatla aynı paketten faydalanabiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap