İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Türk Telekom’dan 300 GB bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom’dan 300 GB bedava internet nasıl yapılır?

türk telekom bedava internet

Türk telekom kullanıcılarına karantina döneminde oldukları süre içerisinde sıkılmamaları için bedava İnternet dağıtmaya devam ediyor. Bu gün sizlere bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle Türk telekom müşterisi olmanız ve Selfy üyesi olmanız ve selfy paketlerinden yararlanmanız gerekiyor. Selfy üyesi olmanın şartı işe 25 yaş ve altında olmaktır. Eğer Türk telekom operatörü kullanıyor iseniz ve selfyli değilseniz Türk telekom mobil online işlemler kısmına giriş yapınız. Ardından ayarlar kısmına geliniz. Selfy üye ol kısmında istenilen bilgilerinizi girerek selfy üyesi olabilirsiniz.

300 GB nasıl kazanılır?

Artık selfy üyesi iseniz şimdi 300 gb İnterneti  nasıl kazanacağımız konusuna gelelim. Telefonumuzun mesajlar kısmına geliyoruz ‘‘ANLIK MESAJLAŞMA” yazıp 4545 servisine gönderiyoruz. 5 dakika sonra online işlemlerinizi kontrol ediniz. Sizlerde 300 gb İnternet kazanmış olacaksınız.

Eğer selfy üyesi değil iseniz ve selfy paketinden yararlanmıyor sanız bu mesaj ile sizde cüzi miktar internet kazanabilirsiniz. 300 GB  sadece selfy paketleri kullanan kullanıcılar içindir.

Yorum Yap

Yorum Yap