1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Whatsapp Yeni Güncelleme Duvar Kağıdı Özelliği

Whatsapp Yeni Güncelleme Duvar Kağıdı Özelliği

whatsapp-yeni-güncelleme

WhatsApp, mobil istemcisi için yeni güncelleme özellikleri üzerinde çalışıyor ve beta sürümlerindeki yeni bulgulara göre, yeni duvar kağıdı ayarları iPhone ve Android’e gelmek üzere.

Daha spesifik olarak, Facebook’un sahibi olduğu şirket, WhatsApp yeni güncellemede kullanıcılarının şu anda uygulamada olduğu gibi yalnızca standart bir arka plan değil, her sohbet için farklı duvar kağıtları ayarlayabilmesini istiyor.

İlginçtir ki, WhatsApp, yaklaşık dokuz yıldır tek bir güncelleme almayan görünüşte terk edilmiş WhatsApp duvar kağıtları uygulamasını da yeniden canlandırabilir. Büyük olasılıkla WhatsApp, kullanıcılara daha fazla duvar kağıdı sağlamak istiyor, böylece kullanıcıya kendi fotoğraflarını kullanmak zorunda kalmadan sohbetlerini özelleştirme seçeneği sunuyor.

Şüphesiz, bu WhatsApp’a gelen harika bir özellik ve özelleştirme seçenekleri oradaki kullanıcılar tarafından iyi karşılanıyor. WhatsApp, cihazda kullanılan temaya uyarlanacak farklı duvar kağıtları setlerini yayınlamak istiyor – mobil istemci artık Android ve iPhone’da hem karanlık hem de açık bir temayı destekliyor, böylece duvar kağıtlarının sistem ayarlarını takip etmesi etkinleştirilecek.

Whatsapp Yeni Güncelleme Ne Zaman Çıkacak?

Güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi yok.
WhatsApp şu anda mobil cihazlarda dünya genelinde bir numaralı mesajlaşma uygulaması, ancak aynı zamanda Telegram gibi rakip uygulamaların kullanımı da hızla artıyor.

Bununla birlikte, WhatsApp ile karşılaştırıldığında, Telegram büyük iyileştirmelerle çok daha sık güncelleniyor ve çoğu güncelleme yalnızca özelleştirme seçeneklerini değil, aynı zamanda ek gizlilik ve güvenlik kontrollerini de içeriyor.

Öte yandan WhatsApp, güncellemeleri çok daha yavaş bir hızda yayınlıyor, bu nedenle şu anda, beta sürümünün bir parçası olmayan kullanıcılar için yeni duvar kağıdı özelliğinin ne zaman gelmesi gerektiği henüz belli değil. Ancak testin halihazırda başladığı göz önüne alındığında, bu özelliğin yıl sonuna kadar burada olma ihtimali var.

Whatsapp Yeni Güncelleme İçin Duvar Kağıtları

Admin Whatsapp Duvar Kağıdı Koleksiyonu;

Ayrıca Pinterest’de bir arkadaşımızın paylaşımlarına bakabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap