1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Xiaomi Mi Band 5 sızdırıldı! Görseller çok fazla detay veriyor…

Xiaomi Mi Band 5 sızdırıldı! Görseller çok fazla detay veriyor…

Mi-Band-5-1-660x396

Kısa bir süredir gündemi meşgul eden Mi Band 5, Xiaomi tarafından resmen sızıntı olarak karşımıza çıktı. Peki yeni gelen bileklik tasarım konusunda neler sunacak? İşte detaylar…

Xiaomi, giyilebilir teknoloji konusunda çok fazla önem teşkil eden bir şirket. En doğru almış olduğu karar ise akıllı bileklik üretimi diyebiliriz. Açıkçası bu pazarda fiyat ve performans konusunda rakipsiz üretici ünvanını almış desek doğru söylemiş oluruz. Belli bir süredir Mi Band 5 haberlerini sizlere aktarıyoruz. Bugün ise ürüne ait olan gerçek görüntüleri sizlere aktaracağız.

Görsellere baktığımız zaman fiziksel olarak  boyut olarak aynı ama ekran kasa oranı ile yenilenmiş olduğunu söyleyebiliriz. Ekran 0,92 inçten 1,2 inç boyutuna yükselmiş ve OLED ekran olarak geliyor.

Dokunmatik tuş konusunda değişiklik sunmayan bilekliğin 1 Haziran günü resmi tanıtım yapması bekleniyor. Açıkçası bu bir PR çalışması ile yani sızıntı haberleri ile şirketin yapmış olduğu bir reklam çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sızıntı görsellerde şarj giriş aparatı da kendini gösteriyor.

Akıllı bilekliği kayışından çıkarın ve öyle şarj edin. Bu bakımdan şarj pinlerinin de yer değiştirdiğini fark ediyoruz. Mi Band 3’te ayrı Mi Band 4’te ayrı ve Mi Band 5‘te ayrı pinleri sunan şirket kafa karıştırmaya devam ediyor.

Xiaomi bu şekilde akıllı ürünlerini sunarken bir telefon ile karşımıza çıkıyor genelde. Ancak bu sefer gündem sorunları neticesinde bir değişiklik olacak mı? Belli değil. Fiyatı ise merak konusu oluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap