1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Xiaomi Mi Band 5 tanıtımı geliyor!

Xiaomi Mi Band 5 tanıtımı geliyor!

band 5

Kullanıcılarına tam anlamı ile fiyat performans ürünü tanıtan Xiaomi markası, giyilebilir teknoloji ailesine Band 5′ i de ekliyor. Yeni ürünün tanıtım tarihi olarak 11 Haziran açıklandı.

BAND ailesinin son üyesi olan Band 4 serisi renk farklılıkları ve uygun fiyatı ile kullanıcılarının ilgisini çekmişti. Yakın zamanda tanıtılacak olan Band 5 uzun zamandır kullanıcıları tarafından bekleniyordu. Yeni bir soluk olarak beklenen Band 5 serisi kullanıcılarının fazlası ile merak ettiği bir konu. Gözler 11 Haziranın üstünde.

XİAOMİ BAND 5

1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekrana ek olarak NFC ve Google Pay desteğine de sahip olması beklenen yeni Mi Band bilekliğinin ekranın alt tarafında yer alan dokunmatik bir ana ekran butonu ile karşımıza çıkmasını beklediğimizi de belirtelim.

Bununla beraber, Xiaomi’nin yeni akıllık bilekliği Mi Band 5’te kan oksijen doygunluğunuzu takip etmenizi sağlayacak olan SpO2 sensörü ve firmanın Xiaomi adını verdiği bir sanal asistan bulunacak. Bazı özellikler kullanılabilirlik durumlarının ülkelere göre değişiklik gösterebileceğini de belirtelim.

Yorum Yap

Yorum Yap